Дивани – одне з найважливіших обладнань наших будинків. Ми всі проводимо багато часу на диванах, тому перед покупкою важливо звернути на нього увагу.

Перш за все, слід зазначити, що це приємний процес, тому не поспішайте і спочатку визначте свої пріоритети, а потім насолоджуйтесь ним. Перевірте інтернет-магазини, відвідайте меблеві торгівельні центри, виставки. Доторкніться до тканин, подивіться на моделі, кольори, матеріали, параметри розміру тощо. Врешті-решт, переконайтеся, що ви точно знайшли, що шукали, і задовольніть свої потреби.

Почнемо з визначення відповідного місця та позиції для його розміщення. Відповідно, насправді, розмірковуючи про розміри, буде дуже доречно врахувати фізичні особливості та транспортні перешкоди ваших будинків чи квартир. Буде зручно задати певне питання, якщо ви живете на 15-му поверсі, чи поміститься мій прекрасний диван всередині ліфта? Ще один вагомий випадок – зверніть увагу, що ні ви, ні перевізники не бажаєте залишати диван за межами кімнати, квартири чи навіть будівлі через розміри дверей. Однак, навіть якщо ви зіткнетеся з такими незначними проблемами, не соромтеся звертатися до майстрів, вони напевно знають, як залагодити проблему. Власне, тому більшість виробників роблять дивани збірно-розбірними (модульними). Можливо, ці крайні приклади звучать недоцільно, але якщо ви ще не купили диван, у вас ще є час уникнути таких серйозних проблем, які можуть привести до втрати грошей, часу і енергії.

Слід враховувати такі фактори, як його призначення: щоденний сон, відпочинок в вітальні, проведення часу на кухні. Так само потрібно звернути увагу на такі параметри як наповнювач, висота дивана, глибина, довжина та висота сидіння. Для м`яких меблів є середні стандарти, але якщо ви не хочете купити готовий, ви можете призначити будь-які розміри відповідно до вашого особистого смаку та бажання. Проте, зручний диван повинен бути принаймні на 20 см довшим за ваш зріст.

Наприклад, якщо ви мешкаєте в квартирі-студії, можливо, краще вибрати розкладні, більш функціональні дивани. Існує багато різних механізмів та аксесуарів, розроблених для забезпечення різних типів звичок та потреб. У будь-якому випадку, комфорт і довговічність – ось що потрібно для дивана. Якщо ви хочете, щоб диван прослужив вам багато років, зверніть увагу на наповнювач: пінопласт, латекс, пінополіуретан, пружинний блок і т. д. Каркас – це невидима основа, яка має варіанти з металу, дерева, ДСП. Не соромтеся запитувати матеріал каркаса, особливо тестувати зразки поролону або інших наповнювачів та приділяти увагу на оптимізацію якості поролону відповідно до вашого бюджету. Насправді, враховуючи найближче майбутнє, дешеві варіанти можуть коштувати дорожче. Пам’ятайте, що поролон має різні параметри щільності, термін служби та комфорту. У багатьох випадках пріоритетом для людей може бути шик, а не функціональність, або, можливо, ви хочете, щоб ці особливості були разом, тож зверніть увагу на різні варіанти оббивної тканини, моделі, на пошиття і вид набивання. Ви можете перевірити деякі тенденції за допомогою пошуку в інтернеті.

Нарешті, ще один важливий момент – оббивна тканина дивана. Саме на цьому етапі визначається зовнішній вигляд і характер вашого дивана. Важливою властивістю є тактильні відчуття, вибираючи тканину, проведіть рукою по зразкам, щоб переконатися з вибором. Зверніть увагу, які кольори зараз в моді, як поєднується диван з елементами інтер’єру, такими як штори, килими тощо. При виборі якості і кольору тканини слід також враховувати присутність дітей в будинку, тварин. Ще одна маленька порада: Якщо у вашій кімнаті недостатньо денного світла, то, можливо, вам не слід вибирати чорний колір тканини.

Щоб ви не вибрали, ” Apex” бажає Вам затишку, миру та щастя з Вашим новим диваном.